Księga gości

Dodaj komentarz

 1. Chcieliśmy serdecznie podziękować Panu Kazimierzowi jak i całej Obsłudze za wspaniale zorganizowane przyjęcie weselne w „RANCZO POD LASEM”. Nasze przyjęcie odbyło się 23.09.2017r. Pomimo kapryśnej pogody miejsce zrobiło furorę: przestronna, akustyczna sala z idealną przestrzenią do tańca, uwieńczeniem jest subtelny wystrój sali na bardzo wysokim poziomie. Właściciel, pracownicy i lokal są niezastąpieni i w 100% GODNI POLECENIA. Organizacja, atmosfera i wystrój na najwyższym poziomie – wszystko bez jakichkolwiek zarzutów. Goście weselni byli pod ogromnym wrażeniem piękna lokalu, panujących tam warunków oraz jakości obsługi. Zachwyceni smakiem, zapachem i wyglądem serwowanych potraw. My, jako nowożeńcy również nie mieliśmy jakichkolwiek „ale”. Od początku współpracy byliśmy bardzo miło traktowani, wszystkie nasze „pomysły” zostały wcielone w przyjęcie weselne, a wszystkie rady i wskazówki właściciela były jak najbardziej trafne i szczere – Pan Kazimierz wspólnie z synem doglądali wszystkiego, a my spędzaliśmy czas bawiąc się z gośćmi i sobą nawzajem. Dodam, iż goście korzystający z pokoi hotelowych również byli zachwyceni.
  Jeszcze raz dziękujemy za tak wspaniałą atmosferę i organizację wymarzonego przyjęcia – ponadto mamy nadzieję, że będziemy jeszcze u Państwa gościć.

 2. Byliśmy z rodzina na weselu siostrzenicy 18.06. 2017. I muszę zrobić ten wpis, bo
  dobre rzeczy wymagają pochwały. Wspaniałe przyjęcie. Bardzo ładnie urządzone otoczenie, w którym nie oszczędzano na szczegółach. Samo przyjęcie urządzone z dużą dozą wysokiego profesjonalizmu, dobre jedzenie , fajne dobrze klimatyzowane pomieszczenia, przyjemne wnętrza z dobrze dobranymi drobiazgami jak chociażby obrazy. Ale jedna rzecz była jak dla mnie obłędna: obsługa. Gustownie ubrane miłe , ciągle uśmiechniete panie i pan. Tak szybkiej, sprawnej , uśmiechniętej obsługi dawno niedoznaliśmy. Brawo dla właścicieli, za ich niewątpliwy talent dla spraw związanych z organizacją, . Życzę Wam wszystkiego Dobrego , bo na gości brak nigdy nie będziecie narzekać. Wiem dlaczego Państwo Młodzi tak się uparli i tak długo czekali na wolny termin. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 3. Uczniowie mojej klasy miło spędzili czas na wycieczce szkolnej. Wspaniałe miejsce, cudowna atmosfera, sporo atrakcji, ciepłe i życzliwe podejście do dzieci.
  ” To była najlepsza wycieczka” – powiedzieli drugoklasiści.
  Dziękujemy bardzo, pozdrawiamy
  i polecamy!

 4. Pragniemy gorąco podziękować za zorganizowanie perfekcyjnego przyjęcia weselnego, profesjonalizm w każdym calu, cudowną atmosferę, wystrój. Jesteśmy zachwyceni profesjonalną obsługą kelnerską, jakością podawanych dań. Goście zachwyceni!:) Ukłony w stronę właściciela Pana Kazimierza i wszystkich pracowników! Dziekujemy :)

 5. Wybór sali weselny nie jest prosty. Razem z mężem zdecydowaliśmy się na Ranczo i ostatni wolny termin czyli 15 maja 2016 roku. To był strzał w dziesiątkę! Nie będę już wspominać o pięknej okolicy, bo to można zobaczyć na zdjęciu. Przede wszystkim bardzo pomocny właściciel Pan Kazimierz, piękna nowo wyremontowana sala, pracowite i miłe kelnerki no i wyborne jedzenie. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy!

 6. Chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze podziękowania właścicielom i całej obsłudze Domu Weselnego „Ranczo” za wspaniałą organizację i realizację naszej uroczystości weselnej w dniu 12 lipca 2015.
  Już wtedy, gdy przyjechaliśmy pierwszy raz obejrzeć „Ranczo”, zauważyliśmy profesjonalne podejście do klienta, ale co ważniejsze zobaczyliśmy ludzi z pasją, którzy pragną stworzyć coś więcej niż zwykły lokal. Widać to na każdym kroku.
  Krótko mówiąc – przyjęcie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Potrawy wyśmienite, wystrój sal przepiękny, przecudna atmosfera, urocze i malownicze otoczenie- coś pięknego. Po prostu Bajecznie. Nie da się opisać, trzeba koniecznie zobaczyć :)
  Szczególnie dziękujemy właścicielowi lokalu Panu Kazimierzowi, który jest bardzo konkretnym człowiekiem, z którym można się dogadać niemal w każdej sprawie. Jesteśmy wdzięczni za wiele cennych wskazówek i rad oraz za całodobowe „czuwanie” by wszystko było dopięte na ostatni guzik.
  Gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz – z pewnością wybralibyśmy „Ranczo”, nawet za większą cenę ;) Bo naprawdę warto!

 7. Składamy serdeczne podziękowania właścicielowi lokalu, kucharzom, kelnerom za zorganizowanie wspaniałego przyjęcia weselnego w dniu 30.05.2015. Dziękujemy za serdeczną, bezkonfliktową współpracę, za wiele pomocnych rad, zaangażowanie, fachową pomoc, trafne rady.
  Nie znaliśmy wcześniej lokalu Ranczo, zaryzykowaliśmy w ciemno, ale przyznamy – warto było! Wszystko było tak zorganizowane jak tego oczekiwaliśmy. Wspaniała obsługa, przepyszne jedzenie, a co za tym idzie – zadowoleni goście. Większość do dziś miło wspomina nasze wesele…
  Bardzo dziękujemy i polecamy :)

 8. Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim z Domu Weselnego „Ranczo” za przygotowanie wspaniałego przyjęcia weselnego 24.08.2014. Wszystkich gości zachwyciła sala, potrawy, cały wystrój, obsługa, oraz otoczenie wokół. Dziękujemy całej obsłudze, która była bardzo miła i sprawnie się uwijała przez całą noc a także właścicielom, którzy mieli na wszystko czujne oko i służyli radą. Wszystko to co chcielibyśmy wyrazić już zostało ujęte w poprzednich wpisach w tej księdze, zatem nie będziemy się już powtarzać. Gorąco pozdrawiamy i jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy!!! Na pewno jeszcze kiedyś skorzystamy z usług „Ranczo” :)

 9. Chcielibyśmy gorąco podziękować pracownikom oraz właścicielowi Domu Weselnego „Ranczo” za zorganizowanie fantastycznego przyjęcia weselnego w dniu 26 lipca 2014. Wszyscy goście weselni byli zachwyceni pysznościami na stołach oraz całym lokalem w środku i na zewnątrz, a także przemiłą obsługą. My oraz nasi goście długo będziemy wspominać ten magiczny dzień. Wszystkim młodym parom szukającym idealnego miejsca na przyjęcie weselne gorąco polecamy Dom Weselny ”Ranczo”. Naprawdę warto!!!Pozdrawiamy i BARDZO ale to BARDZO DZIĘKUJEMY!!!

 10. Wspaniale zorganizowane wesele!
  Posiłki- świeże, pyszne, sprawnie podane.
  Obsługa- rzetelna, wszystko na czas, na stołach ani przez chwilę niczego nie brakowało.
  Wystrój- Piękny, wszystko jak z marzeń małżonki. Obrusy przygotowane, wystrój powyżej oczekiwań.
  Właściciel- tutaj należą się chyba największe podziękowanie. Wszystko dopięte na ostatni guzik.
  Właściciel miał przez całą noc oko na całe wydarzenie. W środku syn pomagał w razie jakichkolwiek wątpliwości. Nieoceniona pomoc przy organizacji wesela, doboru menu, wystroju i całej reszty. Ciężko ubrać w słowa jak bardzo jesteśmy wdzięczni.
  Jeżeli chcecie by Wasze, wesele, chrzciny lub jakakolwiek uroczystość zapadła rodzinie i Wam w pamięci jako wspaniała to lokal „Ranczo” w Pstrągowej jest najlepszym wyborem.

 11. Chcielibyśmy bardzo podziękować całej ekipie Domu Weselnego „Ranczo”, za zorganizowanie naszego wspaniałego przyjęcia weselnego w dniu 30 czerwca 2013 . Wyrazy wdzięczności w szczególności kierujemy do właścicieli ośrodka, którzy służyli nam dobrą radą. Serdecznie polecamy to miejsce wszystkim przyszłym młodym parom.

 12. Wraz z mężem i całą rodziną chcielibyśmy serdecznie podziękować za przygotowanie naszego wesela 21.07.2013. Jedzenie pierwsza klasa, obsługa również wspaniała. Idealne miejsce na sesje zdjęciowe, lokal jak z bajki:) Wszyscy goście byli zadowoleni i pod wrażeniem całej aranżacji wesela. Cudowny lokal, okolica i wspaniałe zoo. Będziemy długo wspominać to magiczne miejsce i nasze wesele w Ranczo. Serdecznie dziękujemy właścicielom i wszystkim którzy przyczynili się do organizacji naszego przyjęcia. Gorąco polecamy Dom Weselny Ranczo !

 13. Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie nam tak fantastycznego przyjęcia weselnego w dniu 29 czerwiec 2013 r.
  Od pierwszej rozmowy wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z profesjonalistami i że możemy Państwu w pełni zaufać.
  Wszystkie porady i sugestie były na wagę złota, a za całą Waszą pracę włożoną w zagwarantowanie udanej imprezy zwyczajne „dziękujemy” nie wystarczy.
  Zawsze będziemy miło wspominać nasze wesele w „ Ranczu”: piękny wystrój, wspaniale udekorowane stoły, bardzo miła obsługa i przepyszne jedzenie.O nic nie musieliśmy się martwić, wszystko przygotowane perfekcyjnie i dopięte na ostatni guzik. Na każdym kroku spotkaliśmy się z profesjonalizmem, uprzejmością i troską o nasz komfort w tak ważnym dla nas dniu. Goście są bardzo zadowoleni ( gdy nas spotykają ciągle wspominają nasze wesele)
  Wszystkim narzeczonym szukającym idealnego miejsca na przyjęcie weselne polecamy ”Ranczo”!
  Dziękujemy Panu Kazimierzowi ,całej rodzinie i zespołowi pracowników za to ,że ten dzień był tak wspaniały i wyjątkowy! :)
  Serdecznie pozdrawiamy! :)

 14. Składamy wraz z naszymi gośćmi, serdeczne i gorące podziękowania za wspaniałą organizację naszego przyjęcia Weselnego 4.06.2013. Wszystko co tylko dobrego można napisać o tym miejscu, już zostało napisane. Poprzednie pary były również zauroczone Ranczem jak my!!! dzięki Właścicielom i całej obsłudze nie martwiliśmy się absolutnie o nic. Piękna sala, doskonałe jedzenie, a obsługa genialna ! Pozdrawiamy i Dziękujemy :)

 15. Chcielibyśmy serdecznie podziękować właścicielowi lokalu i jego rodzinie oraz całej przemiłej obsłudze Domu Weselnego Ranczo, bardzo miło zostaliśmy przyjęci z fontanną czekoladową, która umilała czas gościom weselnym. Serdecznie polecamy to wspaniałe miejsce i mamy nadzieję że jeszcze tam zawitamy.

 16. Wybór tego lokalu na nasze wesele to była 100-procentowo trafna decyzja: świetne jedzenie, super obsługa, fantastyczny lokal, cudny ogród-doskonałe miejsce na sesje zdjęciową. Serdecznie polecamy lokal Ranczo na wszelkie imprezy.

 17. Z całego serca dziekujemy za przygotowanie naszego wesela to byl wspaniały dzien 20.10.2012. Wszystkich zachwyciła sala, potrawy, wystrój, obsługa, oraz cały krajobraz wokół. Pracują tam sami profesjonaliści, którzy zapieli wszytsko na ostatni guzik. Mogliśmy liczyć na Pana Kazimierza w każdej sprawie. Pozdrawiamy obsługe serdecznie byli niesamowici ! Wszystkim młodym, którzy szukaja miejsca na ten jedyny wyjątkowy dzien będziemy polecać RANCZO ! sami chętnie wrócimy tam na wesele naszych znajomych powspominać :) pozdrawiamy

 18. Chcielibyśmy serdecznie podziękować właścicielowi lokalu , jego rodzinie oraz całej cudownej obsłudze Domu Weselnego Ranczo za przygotowanie wspaniałego przyjęcia weselnego w dniu 13.10.2012 roku . Ten wieczór był dla nas niezapomniany , wszystko na miejscu było dopięte na ostatni guzik . Jedzenie było przewspaniałe – gratulacje dla kucharza . Obsługa była niezwykle kulturalna i pomocna dla gości. Pan właściciel włożył ogrom starań w to żeby ten wieczór był dla nas niezapomniany – można było liczyć na jego pomoc w każdej sytuacji ! Nie było gościa , który by nie wyszedł z naszego wesela z uśmiechem na ustach. Gorąco polecamy lokal wszystkim narzeczonym , którzy szukają sali weselnej .

 19. Na ręce Pana Kazimierza chcieliśmy złożyć serdeczne podziękowania za organizacje przyjęcia weselnego. Całą ekipa włożyła nie tylko wiele trudu ale i ogrom szczerego serca w to aby ten szczególny dla Nas wieczór był pod każdym względem niezapomniany. Nie było osoby, która opuszczając Nasze wesele nie zachwalałaby kuchni, pięknego otoczenia czy innych zalet lokalu.
  Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za wszystko!:)